HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Ben De Çay Parası Ödüyorum

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bir kahve düşünün; farklı dünya görüşlerinden ve meslek gruplarından insanlar, entelektüeller, sanatçılar, yazarlar, bohemler, hocalar ve öğrenciler, müzmin bekârlar ve evliler, gelenekçiler ve yenilikçiler aynı masa etrafında toplanmaktadırlar. Literatürde “edebiyat kahvesi” ya da “edebiyat mahfili” diye anılan bu tür yerler eşitliğin, rasyonel ve eleştirel düşüncenin oluştuğu önemli “kamusal” mekânlardır ve hikâyesi anlatılan kahve de tipik bir edebiyat kahvesidir.

Bu kitap 1980 sonrasında Erenler Kıraathanesi’nde başlayan ve sırasıyla İLESAM, Yazarlar Birliği, Türk Ocağı ve Antik Kafe’de devam edip günümüze ulaşan bir kahve geleneği ve bu kahvenin müdavimleri hakkındadır. Zaman değiştikçe mekânlar ve mekândaki insanlar da değişmiştir. Eski İstanbul’un Küllük ve Marmara geleneğine uzanan kahvenin hikâyesi, biraz da Türkiye’nin son kırk yılını kapsayan kültürel, sosyal ve siyasal değişimin bir aynasıdır.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı2
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı512
YazarAhmet Uysal
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Yükleniyor...