HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Barış Yolu Meditasyon

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

"Barış Yolu-Meditasyon", James Allen'ın kaleminden çıkan, ruhsal arayış ve içsel huzura yönelik derin bir keşif yolculuğu sunan bir kitaptır. "Bir İnsanın Düşündüğü Gibi" ve "Kalpten Gelen" sözlerinin yazarı olan Allen, bu eserinde meditasyonun gücünü, iki efendiyi - benlik ve gerçek - ruhani gücün kazanılmasını, özverili sevginin gerçekleşmesini, sonsuzluğun içine girmeyi, azizler, bilge ve kurtarıcılar; hizmet yasasını ve mükemmel huzurun gerçekleşmesini derinlemesine ele alıyor.
Kitap, meditasyonun sadece bir düşünce pratiklerinden öte, ruhanî bir arınma ve yükseliş yolculuğu olduğunu vurguluyor. Allen, okuyucuyu, dünyevî sıkıntılardan ilahî huzura, hatadan hakikate doğru bir içsel dönüşüme davet ediyor. Meditasyonun, düşünce ve varlıkla bütünleşerek kişiyi saf, bencil olmayan ve daha yüksek bir bilinç düzeyine taşıyabileceğini anlatıyor. Kitapta, meditasyonun ruhanî yaşam ve bilgideki tüm gelişimin sırrı olduğunu ve gerçek bilgelik ile huzura ulaşmanın meditasyonun derinliklerinde saklı olduğunu ifade ediyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı64
YazarJames Allen
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...