HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Bağımsız Türk Cumhuriyetleri

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Sovyetler Birliği’nin yıkılıp bağımsız cumhuriyetlerin kurulmasıyla yeni bir araştırma alanı oluştu: Türk Cumhuriyetleri Tarihi. 1991’den itibaren bu alanda epeyce yazılıp çizildi. Bunlar arasında ciddi bazı araştırmalar olsa da çoğu bildik, hamasi söylemleri tekrarlamaktadır.

Bu kitapta Türk cumhuriyetlerinin bağımsızlık sürecinin gerçekçi, sorgulayıcı ve en yalın hâliyle bir yöntem içinde ele alınması hedeflendi. Sovyet yönetiminin uyguladığı politikalar, bağımsızlık sürecindeki eğilimler, siyasi ve kültürel gelişmeler ve değişimin getirdiği sorunlar ele alındı. Türk cumhuriyetleri arasındaki iş birliği süreci, bu yoldaki çabalar ve Türkiye’yle olan ilişkiler değerlendirildi. Bağımsızlıktan bu yana bunca yıl geçmesine rağmen, iş birliğinin hâlâ tatmin edici düzeyde olmayışının nedenleri, entegrasyon süreçlerini engelleyen faktörler sorgulandı, bu alanda nelerin yapılabileceği tartışıldı.

Basım Yılı2023
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı216
YazarKolektif
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz gün saat 18:00 ve öncesi ise siparişiniz aynı gün kargoya verilir.Ve ertesi gün teslim edilir.

Eğer kargoyu saat 18:00`den sonra verdiyseniz ürününüzün stoklarda olması durumunda ertesi gün kargolama yapılmaktadır.
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...