HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Aslan Bunalıma Giriyor İyileştiren Öyküler Serisi

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Bu dokunaklı hikâye koleksiyonunda duyguların dünyasına doğru derin bir yolculuğa çıkacaksınız. Çünkü her biri içinde bir hazine barındıran bu on beş hikâye hem çocuklara hem de yetişkinlere duygularını anlamanın ve doğru kararlar vermenin yollarını öğretiyor.

İç dünyanıza dokunacak olan bu eserde; üzüntü, kayıp ve hüzün gibi duygularla yüzleşen karakterler cesaretlerini toplamak ve içsel güçlerini keşfetmek için zorlu bir yolculuğa çıkıyorlar. Ancak her zorluğun ardında bir ışık var ve bu hikâyeler o ışığın peşinde ilerleyenlere ilham veriyor.

Doğruluk, dürüstlük gibi önemli değerlerin de işlendiği bu eser çocuklara ve yetişkinlere farkındalık kaynağı oluyor. Her bir hikâye duygusal zorluklarla başa çıkmak için farklı yolları keşfetmenize yardımcı olmakla birlikte içsel güçlerinizi ve dayanıklılıklarınızı keşfetmenize de fırsat sunuyor.

‘’İyileştiren Öyküler Serisi" herkesin hayal gücünü besleyen, düşündüren ve duygusal zekâlarını geliştiren bir başyapıt. Her sayfası, okuyucularını eğlendiriyor ve aynı zamanda derinden etkiliyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı66
YazarCemil Güneş
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...