HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Aşkım Güzelim Aşk Çiçeğim - Vahşi Batıda Türk Kovboyları

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

İki büyüleyici eser, tek bir kitapta birleşerek size benzersiz bir okuma deneyimi sunuyor. Aşkın şiirsel inceliği ile maceranın destansı büyüsü, bir araya gelerek hem duygularınızı hem de hayal gücünüzü harekete geçirecek. “AŞKIM GÜZELİM AŞK ÇİÇEĞİM” ve “VAHŞİ BATIDA TÜRK KOVBOYLARI” sizi iki farklı dünyanın kapısından içeri davet ediyor. Şiirin ve öykünün büyüsüyle dolu bu yolculuğa hazır olun; çünkü bu kitap, her iki türün de güzel örneklerini tek bir ciltte buluşturuyor.
Aşkım Güzelim Aşk Çiçeğim (Şiir)
Her dizede aşkın büyülü dokunuşunu hissedeceksiniz... “Merhaba, AŞKIM GÜZELİM AŞK ÇİÇEĞİM”, aşkın en saf, en derin ve en tutkulu hallerini yansıtan bir şiir koleksiyonu. Bu eşsiz eser, kalbinizin en derin köşelerine dokunacak, sizi bazen bir tebessümle bazen de bir gözyaşıyla baş başa bırakacak. Aşkı yeniden keşfetmeye hazır olun.
VAHŞİ BATIDA TÜRK KOVBOYLARI (Öykü)
Gözünüzü kapatın ve kendinizi Vahşi Batı’nın ortasında, at sırtında bir Türk kovboyunun cesur maceralarına bırakın. “VAHŞİ BATIDA TÜRK KOVBOYLARI”, sizi Amerika’nın tozlu yollarında, dostluk ve cesaret dolu bir serüvene çıkarıyor. Her sayfada heyecanı iliklerinize kadar hissedecek, kahramanlarımızın inanılmaz hikayelerine tanık olacaksınız.
Bu kitap, okuyucuyu iki farklı türde eseri tek bir kitapta bulmanın ayrıcalığını ve keyfini yaşayarak zengin içerikli bir yolculuğa davet etmektedir.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı166
YazarHikmet Kızıltan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...