HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Aşk, En Nihayetinde

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Mahir Karaman, Karaman ailesinin medarı iftiharı, çalışkan kelimesinin sözlük anlamı olacak kadar sorumluluk sahibi bir gençtir. Hayatını son derece titizlik ve katı kurallarla planlamışken mezuniyetinin ardından acı bir gerçekle yüzleşir: Ne yapmak istediği hakkında hiçbir fikri yoktur.Hayatının belki de en zorlu sürecini yaşarken yolu beklenmedik bir şekilde, üniversiteden tanıdığı Zeynep Kahraman ile kesişir.

Öğrencilik yıllarında, kendine koyduğu kuralları yüzünden acımasızca reddettiği Zeynep, Mahir’in karşısına bambaşka biri olarak çıkmıştır.

Tarot Falım’daki Giray ve Aşk Bir Zaman Meselesi’ndeki Asaf ile karakter yaratma konusundaki başarısını kanıtlamış olan Büşra Köprü, bu kez Mahir ileokurların kalbini çalmaya geliyor.

“Ruhunu gören biri vardı. Onu, olduğu gibi anlayan ve kabul eden biri… Bu, bir insanın başına gelebilecek en güzel şeydi.”

Basım Yılı2021
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltli
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı400
YazarBüşra Köprü
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...