HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Arketip Kartlar

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Arketipler, Carl Jung’un tabiriyle “ortak bilinçaltına” gömülmüş kadim, evrensel kalıplardır. Caroline Myss, her biri farklı bir arketipin temel Olumlu ve Gölge Niteliklerini göstermek için tasarlanmış 74 Arketip Kartı’ndan oluşan eşsiz bir deste tasarladı. Destede ayrıca kendi arketiplerinizi yaratabileceğiniz 6 boş kart da yer almaktadır.

Bu desteye psişenizde en çok hangi Arketiplerin aktif olduğunu belirlemenize ve bunların nasıl sizi hayatınızda daha büyük içgörüler kazanmaya yöneltebileceğini anlamanıza yardım etmek için kartların nasıl kullanılacağını açıklayan bir kitapçık da eşlik ediyor. Bu deste tek başına kullanılabileceği gibi Caroline’in Sacred Contracts kitabıyla ya da başka herhangi bir çalışması ve semineriyle birlikte de kullanılabilir.

ARKETİP KARTLAR REHBER KİTABI: Bu kitapçık Arketip Kartlar’ın psişenizde en çok hangi arketipin baskın olduğunu belirlemeye yardım etmek için nasıl kullanılacağını ve sizi hayatınızda nasıl daha büyük içgörüler kazanmaya yönlendirebileceğini açıklıyor.

 

Basım Yılı2023
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı112
YazarCaroline Myss
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...