HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Antrenman Bilimleri Bibliyografyası

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Modern spor, yönetim alanından tutun da sağlık, ekonomi, psikoloji, sosyoloji, tarih vb. birçok multidisipliner alanla etkileşim ve iş birliği içinde faaliyetlerini sürdürmektedir.
Dünyada ve ülkemizde spor bilimleri alanında yapılan araştırma ve yayınların sayısı hızla artmaktadır. Özellikle spor alanında bibliyografik çalışmalara önem verilmesi, eserlerin bir araya getirilmesi, bu alandaki eksikliklerin giderilmesine yardımcı olacaktır. Bilimsel nitelikli bu yayınların araştırmacılara rehber olması, geçmişte yapılan yayınların bibliyografik şekilde bir araya getirilmesinin spor bilimlerinin gelişmesine önemli katkı sunacağı düşünülmektedir.
Biz de bu çalışmamızda, antrenman bilimleri alanında bugüne kadar yapılmış binlerce bilimsel makale, kitap, bildiri, yüksek lisans tezi ve doktora tezini bibliyografik biçimde bir araya getirip araştırmacıların hizmetine sunmakla birlikte antrenman bilimleri alanındaki bu eserleri arşivlemiş olduk.
Spor bilimleri alanındaki çalışmaların bibliyografik şekilde bir araya getirilmesi, araştırmacıların ulaşmak istedikleri eserlere hem çevrim içi hem de basılı olarak kolayca erişebilme olanaklarını artırmaktadır.
Bu çalışmanın genç araştırmacılara ve spor bilicilerine rehber olmasını temenni ediyoruz.
Baskı Sayısı1. Basım
Baskı YılıAralık, 2023
Boyut21x29,7
Sayfa Sayısı262
YazarFigen Şahin
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...