HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Alman At Çobanı - İnsanın Ruhunun Tanrı’yla Olan İlişkisine Dair Fikirleri

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“Alman At Çobanı” (Das Pferdebürla) Friedrich Max Müller tarafından yazılmış etkileyici bir eserdir. Kitap, Profesör Max Müller’in Temmuz 1895'te Deutsche Rundschau’da yayımladığı, Celsus’un Hıristiyanlığa yönelik eleştirilerini ve İskenderiyeli Origen’in bu eleştirilere verdiği cevaplardan yola çıkarak kayıp bir risale üzerine yazdığı makalesinin ardından gelişen tartışmaları ele alır. Müller, Amerika Birleşik Devletleri'ne göç eden ve kendini “Pferdebürla” veya “At Çobanı” olarak adlandıran bir Alman’dan gelen güçlü bir mektuba cevap verir. Bu mektup ve Müller’in yanıtı, Kasım 1896'da Rundschau’da yayımlanır.
Kitap, Max Müller'in dil ve düşünce ilişkisi üzerine uzun süredir incelediği fikirlerini, insan ruhunun Tanrı ile olan ilişkisine dair bilgilerle birleştirir. Dördüncü İncil’in tanıklığına dayanarak Mesih’te gerçekleşen bu içsel birliği açıklar ve kitabın, bazı okuyucular için teolojinin teknik ayrıntılarından arındırılmış, berrak bir anlatıma sahip olacağını vurgular. Tartışmalar genellikle samimi ve kişisel bir havada ilerler, farklı bakış açılarına sahip insanları bir araya getirir.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı176
YazarFriedrich Max Müller
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...