HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Akıllı İnsanlar Başkalarıyla Nasıl Başarılı Çalışır?

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

“Çevremde hiç kimse bana Florance Littauer’in kişilikler üzerinde öğrettiği kadar çok şey öğretmemiştir. Bu kitabı almaya yürüyerek değil, koşarak gitmelisiniz. Çabanıza değecek.”

John C. Maxwell – Yazar ve Konuşmacı

Kiminle çalışırsanız çalışın, başarılı olabilirsiniz!
 Nerede çalışırsanız çalışın iyi anlaştığınız ve pek de anlaşamadığımız iş arkadaşlarınız olacağını 
hepimiz biliyoruz.  Peki iş hayatında karşılaştığınız herkesle verimli çalışmanın anahtarının sizde olduğunu biliyor musunuz?
 
Pek çok şirkette okunması tavsiye edilen kitaplar arasına giren “Akıllı İnsanlar Başkalarıyla Nasıl Başarılı Çalışır?”,  temel kişilik farklarına dikkat ederek, herkesle başarılı bir iletişim kurmanın püf noktalarını anlatıyor.
 
Çalıştığınız yerde, bulunduğunuz pozisyon fark etmeksizin kullanabileceğiniz bu yöntemler, canlı ve uyumlu bir iş ortamı yaratmakla kalmayıp iş hayatında tanıştığınız insanlarla 
ilişkilerinizde bir devrim yaratacak.
 
“İşyerinde iletişim, insan ilişkileri gibi konularda zorluk yaşıyorsanız bu kitap gerçekten hayat kurtartıyor. Bu kitabı satın alıp almamak konusunda şüpheniz varsa, hiç tereddüt etmeden alın.”
Okuyucu yorumu

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı320
YazarFlorance Littauer , Rose Sweet
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...