HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Akıl Savaşından Sonra

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Yirminci yüzyıl dünya edebiyatının en özgün ve sıra dışı isimlerinden olan Galli şair Dylan Thomas’ın (1914-1953) bütün şiirleri ilk kez Türk okuruyla buluşuyor.
Çevirisini şair Tamer Gülbek’in üstlendiği Akıl Savaşından Sonra’da, Thomas’ın müstakil basımı yapılmış ilk beş şiir kitabındaki şiirlerin yanı sıra, bunların dışında kalmış diğer şiirlerini de okuma fırsatı bulacaksınız. Kitapta “Diğer Şiirler” başlığı altında sunulan bu şiirler de kendi içlerinde birkaç farklı kategoriye ayrılıyor. İlk kategori, daha sonra yayımlanan toplu şiir kitaplarına sonradan eklenen şiirler. İkinci kategori, 1967’de ve 1968’de yayımlanan dört gençlik defterinde bulunan şiirleri ihtiva ediyor. Geriye kalan şiirlerse şairin farklı edebî türlerde ürettiği eserlerinin (öykü, roman, mektup, tiyatro, senaryo, vb.) içinde bulunan şiirlerden, şarkılardan ve manzum bölümlerden oluşuyor.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı344
YazarDylan Thomas
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...