HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

AKADEMİK YAZIM - Yeni Bir Perspektif

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Geleceğe kendisinden bir şeyler bırakmak ve fikirleri vasıtasıyla hatırlanmak, her insan için bir hayaldir ve hatırlanmak, bir akademisyen için paha biçilemez bir ödüldür. Zamanın birinde zihninin köşelerinde filizlenmeye başlamış olan bir fikri olgunlaştırıp insanlığın huzuruna çıkacak hâle getirmek, bir akademisyen için büyük özveri gerektiren ve bir o kadar da keyifli bir süreçtir. Tamamlanmış bir bilimsel çalışmanın yayımlanması ise çalışmanın üretilmesi kadar zor ve önemli bir iştir. İyi hazırlanmış vasat bir fikir, iyi hazırlanmamış parlak bir fikirden daha çok kişiye ulaşarak daha kalıcı etkiler bırakabilir. Bu nedenle bilimsel bir yayın hazırlamak ve yayımlamak, bilimsel düşüncenin bir parçası olarak kabul edilmelidir.
Bu kitap, dilimizde akademik yazım konusunda görülen eksiklik üzerine hazırlanmıştır. Akademik yazımın tüm bileşenleri değerlendirilmiş olup günümüzdeki sorunlar ve gelecekte gerçekleşebilecek olan tartışmalar, literatürden alınan verilerle desteklenmiştir. Kitap; mesleğe yeni başlayan bir akademisyene herhangi bir bilimsel eserin yayınlanma sürecinde yol göstereceği kadar tecrübeli akademisyenleri de bilimsel yayınlarla ilgili yeni tartışmalardan haberdar etmesi için tam ve kapsamlı bir rehber niteliği taşımaktadır.
Baskı Sayısı1. Basım
Baskı YılıMart, 2024
Boyut13,5x21,5
Sayfa Sayısı266
YazarLevent Bilgili
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...