HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

500 Soruda İş ve Sosyal Güvenlik Uygulamaları İşveren ve İşçinin Başucu Kitabı

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Ülkemizde her hanede mutlaka bir işçi veya bir işveren vardır. Haliyle toplumumuzun büyük çoğunluğunu oluşturan işçi-işveren kesiminin hakları ve sorumlulukları gün geçtikçe daha da önem kazanmaktadır.

Çalışma yaşamında karşılaşılan işçi ve işveren kesimini ilgilendiren sorunlara çözüm bulunması ve mevzuattaki karmaşıklığın herkes tarafından anlaşılması amacıyla bir başucu kitabı hazırlama zarureti doğmuştur.

Yirmi yılı aşkın mesleki deneyime sahip bir iş müfettişi ile serbest muhasebeci mali müşavirin takım çalışmasının ürünü olan kitapta; sırasıyla iş mevzuatı, sosyal güvenlik mevzuatı, yabancıların çalışma izinleri, işverenlerin vergi ve sosyal güvenlik borçların yapılandırılması ve güncel sorunlar, kısa, öz ve anlaşılır bir dille soru-cevap şeklinde açıklanmıştır. Kitabın sonunda da örnek form ve dilekçelere yer verilmiş, aynı zamanda karekod ile erişim imkanı sağlanmıştır.

Kitap; insan kaynakları uzman ve yöneticileri, avukatlar, serbest muhasebeci ve mali müşavirler, yeminli mali müşavirler, işverenler ve özellikle işçiler için bir başucu kitabı niteliğindedir.
Boyut13x19 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı328
YazarHatice Kotan , Orhan Kotan
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...