HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

21. Yüzyıl Eğitiminde 6C Modeli

Ürün stokta bulunmamaktadır.
Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

21. yüzyıl hayatımıza sirayet etiği pek çok yenilikle, değişim ve dönüşüm çağı olarak nitelendirilmektedir.

Bu dönüşüm sürecinin baş aktörlerinden biri hiç şüphesiz bilgi-iletişim teknolojilerindeki gelişmeler olmuştur. Bu durum 21. Yüzyıl içerisinde gelişmiş ülkeler arasında üretim, buluş yapma ve teknolojik gelişme alanlarındaki yarış iyice hızlanmıştır. Gelişen teknolojiyle 21.YY gelindiğinde bilgiye ulaşmak daha kolaylaşmış Bilişim Çağı ortaya çıkmıştır. Uzağı yakın, bilinmeyenleri bir tuşla bilinebilir kılan bu değişim alanı, bireylerin günlük yaşamı üzerinde olduğu kadar bireyin çevresi ile arasındaki ilişkileri de derinden etkilemiştir. Bu kapsamda, bir yandan birey kendisini keşfederek geliştirmesi diğer yandan da çevresine uyum göstermesi elzemdir.

Bu kitap, 21. Yüzyılda erken çocukluk eğitim modellerinden 6C’yi güncel gelişme ve tartışmalar çerçevesinde ele almayı ve detaylı bir okuma çerçevesi sunmayı amaçlamaktadır.

Basım Yılı2020
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı153
YazarEsra Ömeroğlu , Hakan Şahin , Serdal Seven , Vedat Bayraktar
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...