HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Türk Vergi Hukukunda Belgeler ve Uygulama Sonuçları Yargı Kararları ve Özelgeler

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
"Vergi Hukukunda Belgeler ve Uygulama Sonuçları" başlıklı kitap, Türk Vergi Sisteminde, düzenlenmesi, kullanılması, saklanma veya ibrazı, kanunu veya tebliğ gereği zorunlu tutulan gerek kâğıt ortamında gerekse elektronik ortamda düzenlenen fatura vb. ispat vesikalarını konu almaktadır.

Kitapta, her bir belge türü için ayrı ayrı olmak üzere, belgelerin hukuki niteliklerine yer verildikten sonra özellikle uygulamada yaşanan sorunlara ilişkin birçok yargı kararları ve özelgeler taranarak yargı ve idarenin görüşü aktarılmış, devamında ise konuya ilişkin nihai değerlendirmelerimize yer verilmiştir. Vergi hukukunda düzenlenen belgeler konusunda ciddi literatür taramasına yer verilen kitap bu yönüyle, mükellefler, şirketlerin muhasebe ilgilileri, meslek mensupları ve kamuda görev alanlar ile vergi usul kanunu alanında çalışma yapan akademisyenler için ciddi bir temel kaynak olarak karşımıza çıkmaktadır.

Maliye Bakanlığında yaklaşık 10 yıl boyunca, Gelirler Kontrolörü ve Vergi Müfettişi unvanlarıyla görev yapan yazarın, mesleki tecrübelerini kaleme aldığı bu kitapta; ilk defa, 397 no.lu VUK GT ile başlayan sonrasında 487 no.lu VUK GT ile uygulama kapsamı genişletilen ve birçok defa çıkarılan değişiklik tebliğler ile mevzuatı karışık bir hal alan, e-Fatura, e-Arşiv Fatura, e-İrsaliye, e-Serbest Meslek Makbuzu, e-Müstahsil Makbuzu ile e-Bilet uygulamaları hakkında, 509 no.lu VUK GT ile yapılan değişiklik ve düzenlemelere ayrıca yer verilmiştir.
Boyut16x24 cm
DilTürkçe
Kapak TürüKarton Kapaklı
Sayfa Sayısı360
YazarSerkan Özdemir
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...