HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

POLİTİK EKONOMİ - Teori, Uygulama ve Yeni Yaklaşımlar

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Bu kapsamlı eser, politik ekonomi disiplininin derinliklerine dalarken küresel ve yerel ekonomik sahnede gerçekleşen olayların arka planını inceliyor. Kitap, konuları Türkiye'nin ekonomik evriminden başlayıp dünyayı etkisi altına alan gıda krizlerine, uluslararası şirketlerin güç oyunlarından devlet kapitalizminin yükselişine kadar geniş bir yelpazede tartışıyor.
Ayrıca kitapta; Türkiye'nin ekonomik yapısının dönüşüm süreci, küresel piyasalarda yaşanan değişiklikler, çok uluslu şirketlerin etkileri ve devlet kapitalizminin artan önemi gibi konular hem teorik açıdan hem de pratik uygulamalarıyla ele alınıyor. Bu bölümler, okuyucuya ekonomik politikaların arkasındaki nedenleri ve bu politikaların toplumlar üzerindeki etkilerini anlamak için derinlemesine bir rehber sunuyor.
Baskı Sayısı1. Basım
Baskı YılıEkim, 2023
Boyut16,5x24
Sayfa Sayısı168
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...