HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Nevernight Serisi Kutulu Özel Set (3 Kitap)

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

NEVERNIGHT

KUZGUNUN GÖLGESİ 

NEVERNIGHT SERİSİ – 1

ÜÇ GÜNEŞİN BATMADIĞI BİR ÜLKE 
YENİYETME BİR KATİL 
SUİKASTÇI YETİŞTİREN BİR OKUL 

 “Kristoff, fantastik Nevernight serisine başlarken olağanüstü bir yozlaşma ve şiddet dünyası tasvir ediyor. Çetrefilli ve kanlı sahneleriyle serinin ilk kitabı, okura birçok güzelliğin yanında çürümüşlüğü de vadediyor ve vaadini yerine getiriyor. Eski ile büyülü olanı olağanüstü bir dengeyle sunan bu gerilim ve acımasızlıkla örülü hikâye, nefes kesici ve okurun beklentilerini fazlasıyla karşılıyor.” 
Publishers Weekly 

“Duygulara hitap eden, iyi ile kötü arasında gidip gelen bir dünya, çetin ve tutkulu bir kahraman, büyük bir intikam arzusu. Okurlar bu fantastik romanı ellerinden bırakamayacak.” 
Kirkus Reviews 

“Son derece detaylı bir dünya resmedilmiş, süslü anlatımı ve yazarın alaycı dipnotları romanı güçlü bir zemine taşımış.” 
The Daily Mail 

“Suikastçılar, büyü ve tuhaf yaratıkların hepsi benim için birer artı. Fakat bu kitabın en sevdiğim yönü sesiydi… Yazarın hem okuru hem kahramanını birazcık küçümseyen o pervasız ve nüktedan anlatımına bayıldım.” 
Book Riot 

“Kristoff şiirsel anlatımı ve sınırsız hayal gücü ile bol argolu mizah ve gözü kara şiddeti cesur üslubuyla harmanlıyor.” 
Scifinow 

“Cinayet, sihir, seks ve mizah… Kristoff, serinin ilk kitabıyla nefes kesici bir giriş yapıyor. Okurları için, Antik Roma’nın politik yapısından yararlanıp günümüzdekiler kadar tutarlı ve tanıdık gelen zengin ve capcanlı bir dünya yaratmış. Kurguya eşlik eden yazar notları o dünyayı daha da süsleyip geliştirerek hem okuru karşılama hem ince mizahla dokundurma işlevi görüyor. Güçlü ve ölçülü anlatımıyla geleneksel ve politik fantazya okurlarının aklını başından alacak.” 
Booklist 


SAKIN SİNME. 
SAKIN KORKMA. 
ASLA UNUTMA. 


İdam edilen bir hainin kızı olan Mia Corvere, babasının başarısızlıkla sonuçlanan isyanından sonra ölümden kıl payı kurtulur. Senato ve babasının eski silah arkadaşları peşine düşer. Altı yıl boyunca ölü bir tanrının kemikleri üzerine kurulu bir şehirde, eski bir katilin himayesinde ve gölgelerde yaşayan Mia için intikam zamanı gelmiştir. 

Mia artık Cumhuriyet’in en ölümcül katillerinin yetiştiği Kızıl Kilise’nin öğrencisidir. Çelik, zehir ve incelikli sanatlar mücadelesinde okul arkadaşlarını geride bırakırsa Kutlu Ölümün Anası’nın Kılıcı olmaya hak kazanacak ve arzu ettiği intikama bir adım daha yaklaşacaktır. Ne var ki kilisenin koridorlarında gözü dönmüş bir katil vardır ve Mia’nın acımasız geçmişi peşini bırakmadığı gibi, genç kız tüm cemaati ve o çok sevdiği gölgeleri pusuya düşüren bir komployla karşı karşıya kalacaktır… 

MIA, KILIÇ OLUP İNTİKAMINI ALABİLECEK Mİ? 

 

NEVERNIGHT
TANRIMEZARI

NEVERNIGHT SERİSİ – 2

ÜÇÜNCÜ GÜNEŞİN DOĞMAYA HAZIRLANDIĞI BİR ÜLKE 
TECRÜBELİ BİR KATİL, YENİYETME BİR GLADYATÖR 
KIYASIYA BİR MÜCADELE


KORKUNU YENERSEN DÜNYAYI YENERSİN 

Itreya Cumhuriyeti’nde üçüncü güneş doğmaya hazırlanırken ülkenin en görkemli müsabakalarının sergilendiği Venatus Magni yaklaşmakta, Tanrımezarı’nda yılın en büyük oyunları başlamaktadır. 

Mia artık Kızıl Kilise’nin Kılıcı olsa da bu konumu hak etmediğini düşünenler vardır ve Mia eski bir düşmanıyla kanlı bir yüzleşmeden sonra Kilise’nin asıl amacından şüphelenmeye başlar. Hem Kızıl Kilise’nin karanlık sırlarını ortaya çıkarmak hem de ailesinin katillerinden intikam almak için köle kılığına girerek bir gladyatör birliğine satılır. Mia gladyatör olup intikamını almak için arenada rakipleriyle çarpışırken yeni dostlar, kanlı rakipler, gölgelerle arasındaki bağa dair daha da karanlık sorularla karşılaşır. Venatus Magni’deki büyük oyunların finalinde halkın karşısına çıkacağı söylenen Konsül Scaeva ve Kardinal Duomo’nun hakkından gelme planları yapan Mia için hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. 

MIA İNTİKAMI MI SEÇECEK YOKSA SADAKATİ Mİ?


“Trajedi, ihanet ve zafer sarmalındaki bu olağanüstü macera, amansız şiddeti ve korkunç canavarlarıyla, kükreyen kalabalıkları ve kör olasıca şanıyla okurunu coşturup zevkten dört köşe edecek.” 
Publishers Weekly

“Daha ateşli, daha kumlu, daha şiddetli, daha kanlı… Jay Kristoff ’un Tanrımezarı fazlasıyla heyecanlı bir başyapıt. Tanrımezarı’nda gerilimin dozu o kadar yüksek ki kitap bitince ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz.” 
USA Today

“Ailesinin intikamını almak için suikastçılık eğitimi gören Mia Corvere, serinin ikinci kitabında, can düşmanlarının Tanrımezarı’nda gerçekleştirilen büyük oyunların finalinde halkın karşısına çıkacağını öğrenir. The New York Times’ın Locus ödüllü çoksatan yazarından.” 
School Library Journal

“Ne söylersem söyleyeyim bu kitabın hakkını veremeyeceğimi hissediyorum. Ama şu bir gerçek ki, Kuzgunun Gölgesi’nden çok daha kanlı, ateşli, şiddetli ve belalı. Böyle bir şeyin mümkün olabileceği kimin aklına gelirdi ki? Sorular cevabını buluyor, daha fazla soru ortaya çıkıyor ve yavaş yavaş, Mia’nın geçmişine dair bir şeyler öğreniyoruz.” 
The YA Circle, Tanrımezarı Blog Sayfası

“Tanrımezarı son derece çarpıcı ve karanlık. Özellikle kadınlardan oluşan hayli dinamik ve güçlü karakterler barındırıyor. Hele son seksen sayfada aklınızı başınızdan alacak, size kafayı yedirtecek. Genç-yetişkin kategorisinde cinsellik, kan ve argodan hoşlanıyorsanız önce Kuzgunun Gölgesi’ni, ardından Tanrımezarı’nı okuyun derim.” 
Bang Bang Books, Tanrımezarı Blog Sayfası

“Nevernight’ın hikâyesi taşkın bir nehir gibi. Okur, zor tercihler ve çelişkili sadakatler dünyasına dalıp boğuluverecek. Romandaki karakterleri yıllar geçse de unutamayacaksınız.” 
Robin Hobb

 

NEVERNIGHT
ZİFİRŞAFAK

NEVERNIGHT SERİSİ – 3

ÜÇ GÜNEŞİN BATTIĞI BİR ÜLKE 
ÖLÜMCÜL BİR KATİL 
ÖLÜ BİR TANRININ GAZABI


 “Kristoff ilk iki ciltteki ipuçlarını üçüncü kitapta ustaca bir araya getirerek muhteşem bir koreografiyle kanlı ölüm sahneleri, mizah, kalp kırıklıkları ve ağızları açık bırakan şaşırtmacalarıyla olağanüstü bir son yazıyor.” 
Publishers Weekly

“Duygusal ve ahlaki açıdan yozlaşmış bir dünya; korkusuz ve tutkulu bir kahraman; amansız bir intikam hırsı. Fantastikseverlerin ellerinden bırakamayacağı bir roman.” 
Kirkus Revıews

“Üçüncü kitaptaki detaylar, iğneleyici mizahı ve ölü sayısıyla serinin hayranlarını hayal kırıklığına uğratmayacak. Kristoff’un karakterleri o kadar canlı ki adeta sayfalardan fırlayıverecekler.” 
Booklist

“Kristoff’un başarılı aksiyon sahneleri, en kötü anlarda bile güldüren esprileri ve ek bilgiler veren ironik dipnotları, mükemmelen kurulmuş bir dünyayı daha iyi anlamamızı sağlıyor. İlk iki kitabı sevenler, bu karanlık, bağımlılık yapan serinin son kitabında da hayal kırıklığına uğramayacak.” 
School Library Journal


ÇOK TEKTİ VE YİNE ÖYLE OLACAK. 

Tanrımezarı tarihinin en büyük oyunları, Itreya Cumhuriyeti’nin en gözü pek katilleriyle birlikte son bulmuştur.
 
Gladyatör, köle ve meşhur bir suikastçı olan Mia Corvere firardadır. Peşinde Kızıl Kilise Kılıçları ve Luminatii Lejyonu’yla belki de Köprüler ve Kemikler Şehri’nden sağ çıkamayacaktır. Çok sevdiği akıl hocası Mercurio, düşmanlarının pençesindedir. Kendi ailesi bile Mia’nın ölmesini istemektedir. Ezeli düşmanı Konsül Julius Scaeva’nın tüm Cumhuriyet’e hükmetmesine bir adım kalmıştır. 

Ancak şehrin altında karanlık bir sır vardır. Mia, hayatının bilmecesini çözmek için sevgilisi Ashlinn, kardeşi Jonnen ve ölümden dönen gizemli koruyucuyla birlikte Cumhuriyet’te zorlu bir yolculuğa çıkar. Zifirgece yaklaşmaktadır. Belki de Cumhuriyet’in son gecesi olacaktır. 

Gün ışığının bile öldüğü bir dünyada Mia Corvere hayatta kalabilecek mi?


JAY KRISTOFF The New York Times uluslararası çoksatanı Illuminae ve Lotus War serilerinin yazarıdır. Aurealis Ödülü’nü alan Kristoff, David Gemmel Morningstar ve Legend ödüllerine de aday gösterilmiş; Kirkus Reviews ve Amazon En İyi Gençlik Kitapları listesine girmiş, çoğuna hiç gitmediği otuzdan fazla ülkede kitapları basılmıştır. 
Yazar iki metre boyundadır ve önünde yaşayacağı daha 13.030 günü vardır. Kung-fucu, suikastçı gizli ajan karısı ve dünyanın en hımbıl köpeğiyle Melbourne’de yaşamaktadır. Mutlu sonlara inanmaz. 

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltli
Kağıt Tipi1. Hamur
Sayfa Sayısı1
YazarJay Kristoff
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...