HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 600 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Mimarlıkta Modernite Rüzgarları

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Mimarlık adeta uygarlığın bir giysisi olmuştur. Ona bakarak bir toplumun kültürünü, özlemlerini ve geleceğe bakışını kolayca anlamak mümkündür. Mimarlar yarattıkları yenilikleri bazen yüzyıllar süren bir modanın yansıması olarak binalarına taşımışlardır. Sanatın her dalında işin kolayına kaçıp bir modaya uymak isteyenler çıkmıştır. Bu diğer bir değişle bir “izm” ‘e katılmak da diyebiliriz. 

Bu kitapta serüvenimiz bir İspanyol mimarın Barselona’dan Paris’e uzanan bir yolculuğu ile başlayacak ve İstanbul’a da uğradıktan sonra tekrar ülkesine dönmesiyle de sonuçlanacaktır. Onun ve çevresinin yorumları ile Art Nouveau, Endüstrileşme, Art Deco, Bauhaus Dönemlerinin çağdaş mimariye neler kazandırdığını açıkça görebileceksiniz. Buradan çıkaracağınız sonuçlar, modern mimarlığın oluşumunu daha iyi anlamamıza yardımcı olacak ve geleceğin mimarlarına esin verecektir.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı212
YazarMurat Eriç
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...