HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Kuran’ın Anlayış Sorgulaması

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Kur’an-ı Kerim, hayat kitabı olması hasebiyle insanın her yönüyle ilgilenir. Yeni hükümlerle insanın hayatını tanzim ettiği gibi kalbi ve zihni halini de masaya yatırarak maneviyatını ve düşünce yapısını analiz eder ve tespit ettiği sorunlara çareler üretir. Bazen doğrudan teşvik ederek bazen eleştirerek insanın doğru bir istikamet bulmasını sağlar. Bazen de sorular sormak suretiyle insanın kendi anlayışını ve bu anlayışı doğrultusunda sürdürdüğü gidişatını sorgulamasını ister.
Evet, Kur’an-ı Kerim pek çok vesilelerle muhataplarına değişik sorular sormaktadır. Bu soruların bir kısmı taaccüp yani “böyle bir şey nasıl olabilir?” manasında hayreti ifade etmekte, bir kısmı da düşünce ve inanış bozukluklarına dikkat çekmektedir. Özellikle batıl inanç ve düşüncelere vurgu yapan sorular gerçekten dikkate değerdir. Zira öyle sorular vardır ki adeta insanı yeniden canlandırır; kendine gelmesini sağlar.

Basım Yılı2024
Baskı Sayısı1
Cilt TipiCiltsiz
Kağıt Tipi2. Hamur
Sayfa Sayısı112
YazarMehmet Sırrı Şık
TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Yükleniyor...