HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA HER AYIN İLK GÜNÜ ÜCRETSİZ KARGO! 750 TL VE ÜZERİ KARGO BEDAVA

Funny Mat Washable Art - Your Work of Art

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim

Washable Art Yıkanabilir Resim Tuvali 

Ünlü resimler, küçük ressamların elinde yeniden renkleniyor. Hem de bu renkleri defalarca değiştirmek mümkün. Nasıl mı? Bu tuval yıkanabiliyor ve yeniden farklı renklere boyanabiliyor. Peki, sırasıyla ne yapacaksın? Washable Art’ın ambalajının üzerinde orijinal resimleri, tuvalin arkasında ise katlama şemasını görebileceksiniz. Washable Art, benzersiz özellikleri olan bir “resim tuvali”dir. Tuvali şemada gösterildigi şekilde katla. Istersen katlama işlemini boyama aktivitesi bittiğinde de yapabilirsin. Bizim önerimiz; boyama işlemini bir şövale kullanarak yapacaksan boyamaya başlamadan önce tuvali katlaman, boyama işlemini bir masa üzerinde yapacaksan tuvali açık hâliyle boyaman ve sonra katlaman. Istersen resmi orijinalindeki renklere boya ya da tamamen hayalindeki renkleri kullan. Resme eklemeler yap. Tuvali ıslak bir bezle kolayca silebilir ya da yıkayabilirsin. Böylece resmi defalarca farklı renklere boyayabilirsin. Boyanın ellerine daha az bulaşması için boyamaya resmin üst tarafından başlayıp aşağıya doğru devam etmeni öneririz. Bittiğinde duvarına asabilir, çalışmalarının sayısı arttığında odanda kisisel bir resim sergisi açabilirsin. Eğlence başlıyor!

Ürün Özellikleri: 

Washable Art PP’den üretilmiştir. Materyal tuval bezi değildir. Ancak tuval bezine benzer bir dokuya sahiptir. Washable Art yıkanabilir, silinebilir ve defalarca kullanılabilir. Uzun ömürlü, dönüşüme uygun ve çevrecidir. Washable Art çocuk kullanımına uygundur. Avrupa ve Amerika standartlarında gerekli tüm laboratuvar analizleri yapılmıştır. Washable Art yaratıcı, eğlenceli ve çevrecidir.

Kullanım Uyarıları: 

Washable Art, sadece su bazlı akrilik boya ya da sulu boya kullanımına uygundur. Sahip olduğunuz boyanın uygunluğunu ve yıkanabilme performansını tuvalin arka tarafında küçük bir alanda deneyebilirsiniz. Uygun olmayan bir boya kullanılırsa yıkanabilme özelliği ortadan kalkabilir. Washable Art, su ile yıkanabilir ya da ıslak bir bezle silinebilir. Sıcak ile temas ettirilmez. Bulaşık makinesinde yıkanmaz. Katlanmaz, kesilmez. Mutlaka bir yetişkin gözetiminde kullanılmalıdır.

TESLİMAT
 
Ürünü sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 4 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. 
 
Benzer Ürünler
Yükleniyor...